Психологія діяльності людини : рекомендаційний бібліографічний покажчик

UK: Бібліографічний покажчик складено за матеріалами книг, статей з журналів, інтернет-ресурсівукраїнською, російською та англійськоюмовами за 1996-2019 роки (291 назва). Метою покажчика є ознайомленнявикладачів і студентів з психологією окремих видів діяльностілюдини. EN: The bibliographic index is based on materials from books, articles from magazines, online resources in Ukrainian, Russian and English for 1996-2019 (291 titles). The purpose of the index is to familiarize teachers and students with the psychology of individual human activities. RU: Библиографический указатель составлен по материалам книг, статей из журналов, интернет-ресурсовна на украинском, русском и английском языках с1996 по 2019 годы (291 название). Целью указателя является ознакомление преподавателей и студентов с психологией отдельных видов деятельности человека.

Психологія діяльності людини : рекомендаційний бібліографічний покажчик / укладач І. О. Міщенко. – Запоріжжя : НБ НУ«Запорізька політехніка», 2019. – 36 с. – Режим доступу :http://library.zntu.edu.ua/bibliograf_pokaz/Psychology_of_human_activity.pdf

human psychology, psychology of medicine, psychology of education, legal psychology, psychology of sport, political psychology, child psychology, psychology of creativity, психологія людини, психологія медицини, психологія освіти, юридична психологія, психологія спорту, політична психологія, дитяча психологія, психологія творчості, психология человека, психология медицины, психология образования, юридическая психология, психология спорта, политическая психология, детская психология, психология творчества