UK: Рекомендації містять загальні відомості про різновиди оздоровчого фітнесу, особливості використання вправ у процесі фізичного виховання студентів. EN: Recommendations contain general information about the types of fitness, features of the use of exercises in the process of physical education of students. RU: Рекомендации содержат общие сведения про разновидности оздоровительного фитнеса, особенности использования упражнений в процессе физического воспитания студентов.

Методичні рекомендації до практичного розділу занять з дисципліни «Фізичне виховання» Секція « Спеціалні медичні групи» Оздоровчі фітнес програми до практичних занять ВУЗ/ Укл.: О.В. Кириченко, С.І. Атаманюк. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 36 с.

фізичне виховання, дихальні вправи, фітнес, зміцнення здоров’я, дихальна гімнастика, загартовування, physical education, breathing exercises, fitness, health promotion, breathing exercises, hardening, физичское воспитание, дыхательные упражнения, фитнес