Методичні вказівки до проходження виробничої практики для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" всіх форм навчання

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до придбання досвіду практичної роботи в колективі, виконання реальних практичних завдань. EN: The methodical recommendations and instructions for the acquisition of practical work experience in a team, the implementation of real practical tasks have been given RU: Приведенные методические рекомендации и указания к приобретению опыта практической работы в коллективе, выполнение реальных практических задач.

Методичні вказівки до проходження виробничої практики студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання / уклад.: Л. С. Скрупська, О. В. Близняков. – Запоріжжя : ЗНТУ : 2019 - 10 с.

практика, підприємство, програма, виробничий процес, звіт, practice, company, program, manufacturing process, report, практика, предприятие, программа, производственный процесс, отчёт