UK: Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Експлуатація електричних та електронних апаратів» EN: Methodical instructions for execution of laboratory works on the discipline "Exploitation of electrical and electronic apparatus" are given RU: Приведены методические указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине «Эксплуатация электрических и электронных аппаратов»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Експлуатація електричних та електронних апаратів" для студентів усіх форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма "Електричні та електронні апарати") / уклад.: О. В. Близняков – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 29 с.

струм короткого замикання, перехідна поновлювана напруга, зріз струму, перенапруга, short-circuit current, transient recovery voltage, current chopping, overvoltage, ток короткого замыкания, переходное восстанавливающееся напряжение, срез тока, перенапряжение