UK: Наведено методичні вказівки до виконання курсової роботи «Розрахунок газоповітряного рекуператора» з дисципліни «Тепломасообмін» EN: Presented methodical instructions for course work "Calculation of a gas-air recuperator" from the discipline "Heat and mass transfer"

Методичні вказівки до виконання курсової роботи «Розрахунок газоповітряного рекуператора» з дисципліни «Тепломасообмін» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» усіх форм навчання /Уклав І.Г. Яковлєва, І.А. Назаренко, Петрик О.А. – Запоріжжя, 2023. - 69с.

Газоповітряний рекуператор, Коефіцієнт тепловіддачі, Поверхня теплообміну, Gas-air recuperator, Heat transfer coefficient, Heat exchange surface