UKJ: Наведені методичні вказівки до курсової роботи з дисципліни “Об’єктно-орієнтоване програмування” для студентів спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" EN: These Methodical instructions for the course work on the discipline "Object-oriented programming" for students of the speciality 121 "Software Engineering".

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни “Об’єктно-орієнтоване програмування” для студентів спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" / Г.В. Табунщик, Т.В. Голуб, Т.І. Каплієнко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 25 с.

C++, Програмний продукт, Алгоритми, Посібник програміста, Software product, Algorithms, Programmer's guide, User manual