UK: Розроблено індивідуальні розрахунково-графічні завдання для самостійної роботи студентів з дисципліни “Вища математика”, наведено 25 типових завдання по 30 варіантів в кожному. EN: Individual calculation and graphic tasks have been developed for the independent work of students from the discipline "Higher Mathematics", 25 typical tasks with 30 options each are given.

Індивідуальні розрахунково-графічні завдання з дисципліни «Вища математика» для студентів економічних спеціальностей денної форми навчання / Укл.: Нечипоренко Н.О. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2024. – 54 с.

Лінійна і векторна алгебра, аналітична геометрія, диференціальне та інтегральне числення, диференціальні рівняння, ряди, Linear and Vector Algebra, Analytic Geometry, Differential and Integral Calculus, Differential Equations, Series