Положення про Лабораторію технічного прогресу Національного університету «Запорізька політехніка»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: «Положення про Лабораторію технічного прогресу» Національного університету «Запорізька політехніка» розроблене відповідно до чинного законодавства України і є документом, який регламентує діяльність лабораторії технічного прогресу Національного університету «Запорізька політехніка». EN: «Regulations on the Laboratory of technological progress of «National University Zaporizhzhia Polytechnic» designed according to the current legislation of Ukraine. It is a document which regulates the activity of the Laboratory of technological progress of National University «Zaporizhzhia Polytechnic». RU:«Положение о Лаборатории технического прогресса Национального университета «Запорожская политехника» разработано в соответствии с действующим законодательством Украины и является документом, регламентирующим деятельность лаборатории технического прогресса Национального университета «Запорожская политехника».

положення, лабораторія технічного прогресу, музей, структура, provisions, laboratory of technological progress, museum, history, положение, лаборатория технического прогресса, история