UK: Наведено методичні вказівки до практичного розділу занять з дисципліни «Фізичне виховання» EN: Methodical instructions to practical section of classes in the discipline "Physical training" are given. RU: Приведены методические указания к практическому разделу занятий по дисциплине «Физическое воспитание»

Методичні рекомендації до практичного розділу занять з дисципліни «Фізичне виховання» «Баскетбол» для студентів усіх спеціальностей / Укл.: О.В. Мілкіна, Т.В. Напалкова, С.Г. Луценко, С.О. Мотуз. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 20 с.

баскетбол, передача м’яча, ловля м’яча, вasketball, ball transfer, catching the ball, баскетбол, передача мяча, ловля мяча