Дипломна робота бакалавра «Використання організаційної культури як інструменту управління організацією»

UK: Розглянуто теоретичні основи використання організаційної культури як інструменту управління. Виконано діагностику стану організаційної культури Національного Університету “Запорізька політехніка” та здійснено оцінку впливу на неї зовнішнього середовища. Запропоновано шляхи вдосконалення управління та напрямки розвитку організаційної культури Національного Університету “Запорізька політехніка” EN: The theoretical basis of use is considered organizational culture as a management tool. State diagnosis was performed organizational culture of National University «Zaporizhia Polytechnic» and the impact of the external environment on it was assessed. Offered ways of improving management and directions of organizational culture development National University «Zaporizhia Polytechnic»

Бойченко К.С. Використання організаційної культури як інструменту управління. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 97 c.

Організаційна культура, Корпоративна культура, Філософія, Цінності, Organizational culture, Philosophy, Values, Higher educational institution