Лабораторні роботи з курсу «Моделювання електромеханічних систем»

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів всіх форм навчання з дисципліни «Моделювання електромеханічних систем» EN: The brought methodical recommendations over and pointing to implementation of laboratory works for all forms of education on discipline “Modeling of electromechanical systems” RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ для студентов всех форм обучения по дисциплине «Моделирование электромеханических систем»

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з курсу "Моделювання електромеханічних систем" для студентів спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання / укладачі:Т. М. Корнус, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 72 с.

моделювання, електричні процеси, перехідні процеси, електричне коло, електромагнітні процеси, електромеханічні системи, modeling, electrical processes, transients, electrical circuit, electromagnetic processes, electromechanical systems, моделирование, электрические процессы, переходные процессы, электрическая цепь, электромагнитные процессы, электромеханические системы