UK: У статті наводяться результати емпіричного дослідження значень «психолог» та «клієнт» в психосемантичному просторі образу професії майбутніх психологів; звертається увага на проблему маніпулятивного підходу психолога до іншої людини (клієнта). EN: In article results of empirical research of senses "psychologist" and "client" in psychosemantic space of an image of a trade of the future psychologists are considered; the attention to a problem of exploitative treatment of the psychologist to other person (client) is paid. RU: В статье рассматриваются результаты эмпирического исследования значений «психолог» и «клиент» в психосемантическом пространстве образа профессии будущих психологов; обращается внимание на проблему манипулятивного подхода психолога к другому человеку (клиенту).

Бородулькіна Т.О. Психолог та клієнт в психосемантичному просторі образу професії майбутніх психологів / Т.О. Бородулькіна // Психолінгвістика: зб.наук.праць ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». – Переяслав-Хмельницький: ПП «СКД», 2011. – Вип.7. – С.10-18.

образ професії, значення, смисл, психосемантичний простір, психосемантичний аналіз, психолог, клієнт, image of profession, values, sense, a psychosemantic space, a psychosemantic analysis, psychologist, client, образ профессии, значения, смысл, психосемантическое пространство, психосемантический анализ, психолог, клиент