Робоча програма навчальної дисципліни "Теорія 3D моделювання"

UK: Наведена робоча програма навчальної дисципліни "Теорія 3D моделювання" для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка - освітня програма "Технології машинобудування" EN: Curriculum on discipline "Theory of 3D modeling" for the students of the following specialty: 131 Applied mechanics - "Production engineering" academic program RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины "Теория 3D моделирования" для студентов специальности 131 Прикладная механика - образовательная программа "Технологии машиностроения"

Робоча програма навчальної дисципліни "Теорія 3D моделювання" для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка - освітня програма "Технології машинобудування / уклад. М. В. Фролов - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 10 с.

векторне рівняння, однорідні координати, топологія, оболонка, різноманіття, каркасне моделювання, поверхневе моделювання, твердотільне моделювання, сплайн, варіаційний зв’язок, vector equation, uniform coordinates, topology, shell, manifold, wire modeling, surface modeling, solid modeling, spline, variation bond, векторное уравнение, однородные координаты, топология, оболочка, многообразие, каркасное моделирование, поверхностное моделирование, твердотельное моделирование, сплайн, вариационная связь