UK: Запропоновано використання доповненої реальності для створення навчальних та методичних посібників, що використовуються в навчанні студентів радіотехнічних спеціальностей. EN: The use of augmented reality for the creation of educational and methodical aids used in the training of students of radio engineering specialties is proposed. RU: Предложено использование дополненной реальности для создания учебных и методических пособий, используемых в обучении студентов радиотехнических специальностей.

Фурманова, Н.І. Застосування технології доповненої реальності в освітньому процесі для навчання студентів радіотехнічних спеціальностей. / Н. І. Фурманова, І. Є. Поспеєва, П. А. Костяной // Міжнародна наукова інтернет-конференція "Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення". Збірник тез доповідей: випуск 30 (м. Тернопіль, 11 липня 2018 р.) - Тернопіль. - 2018. - C. 85-88.

доповнена реальність, освітні методики, навчання студентів, радіотехнічні спеціальності, освіта, augmented reality, educational methods, training students, radiotechic specialities, education, дополненная реальность, образовательные методики, обучение студентов, радиотехнические специальности, образование