Українська мова за професійним спрямуванням: Змістовий модуль 3. Наукова комунікація як складова фахової діяльності. Методичні рекомендації до самостійної роботи і варіанти комплексної контрольної роботи №3 для студентів заочної форми навчання на гуманітарно-правовому та гуманітарному факультетах ЗНТУ.

UK: Сформульовано наукові засади, наведено методичні рекомендації, питання до іспиту і контрольні роботи для студентів заочної форми навчання до змістового модуля №3 дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». EN: Methodical recommendations, exam questions and tests to semantic module №3 for students of correspondence education are given in the “Ukrainian language (by specialty)” discipline. RU: Сформулированы научные основы, приведены вопросы к экзамену и контрольные работы к модулю №3 дисциплины «Украинский язык (по специальности)» для студентов заочной формы обучения на гуманитарно-правовом и гуманитарном факультетах ЗНТУ.

Українська мова за професійним спрямуванням: Змістовий модуль 3. Наукова комунікація як складова фахової діяльності. Методичні рекомендації до самостійної роботи і варіанти комплексної контрольної роботи №3 для студентів заочної форми навчання на гуманітарно-правовому та гуманітарному факультетах ЗНТУ/ уклад. : Онуфрієнко Г.С. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 42 с.

науковий стиль мови, українська термінологія, термін, науковий текст, scientific language style, ukrainian terminology, term, scientific text, научный стиль языка, украинская терминология, термин, научный текст