НУ «Запорізька політехніка»

UK: Розроблено контрольні роботи з вищої математики (частина 1) та методичні вказівки до їх виконання для студентів інженерно-фізичного факультету денної форми навчання. Наведено по 30 варіантів кожного завдання EN: Tests in higher mathematics and guidelines for their implementation (part 1) for students of the Faculty of Engineering Physics full-time are developed. 30 variants for every task are presented RU: Разработаны контрольные работы по высшей математике и методические указания для их выполнения (часть 1) для студентов инженерно-физического факультета дневной формы обучения. Приведено по 30 вариантов каждого задания.

Контрольні роботи з вищої математики та методичні вказівки до їх виконання (частина 1) для студентів інженерно-фізичного факультету денної форми навчання / Укл.: Н.В.Сніжко. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 47 с.

Вища математика, higher mathematics, Высшая математика