Наведені методичні рекомендації містять короткий зміст семінарських занять, перелік рекомендованої літератури з дисципліни «Психологія» EN: The given methodical recommendations contain the brief contents of seminars, the list of the recommended literature on discipline «Psychology» RU: Приведенные методические рекомендации содержат краткое содержание семинарских занятий, перечень рекомендуемой литературы по дисциплине «Психология»

Методичні рекомендації до організації семінарських занять з дисципліни «Психологія» для студентів денного відділення спеціальностей 022 «Дизайн» / уклад. Є. О. Ємельяненко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 10 с.

психологія, творчість, здібності, обдарованість, методи, psychology, creativity, abilities, giftedness, methods, психология, творчество, способности, одаренность, методы