Методичні вказівки до виконання практичної роботи з дисципліни «Методологія наукового дослідження в електромеханіці»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичної роботи з дисципліни «Методологія наукового дослідження в електромеханіці». EN: The methodical instructions for practical work in the discipline "Methodology of scientific research in electromechanics" are given.

Методичні вказівки до виконання практичної роботи з дисципліни “Методологія наукового дослідження в електромеханіці” для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електричні та електронні апарати» та «Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв») усіх форм навчання. /Укл.: М.І. Коцур – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 21 с.

методологія, анотація, наукова робота, звіт, methodology, abstract, scientific work, report