Інновація обліку необоротних активів бюджетних установ

Класичний приватний університет

UK: У статті розглянуто останні зміни законодавчої бази з обліку необоротних активів бюджетних установ у зв’язку з переходом на Національне положення (стандарт) №121 «Основні засоби» бухгалтерського обліку у бюджетній сфері. EN: The article is highlighting the latest changes of the legislative framework for budgetary institutions according of accounting non-current assets. RU: В статье рассмотрены последние изменения законодательной базы по учету необоротных активов бюджетных учреждений в связи с переходом на Национальное положение (стандарт) №121 «Основные средства» в бюджетной сфере.

Лищенко, О.Г. Інновація обліку необоротних активів бюджетних установ [Текст] / О.Г. Лищенко, М.О. Сергеєва // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. – 2015. – № 3. – С. 9-13.

budgetary institutions, fixed assets, non-current assets, depreciation, overestimation, бюджетні установи, основні засоби, необоротні активи, амортизація, переоцінена вартість, бюджетные учреждения, основные средства, необоротные активы, амортизация, переоцененная стоимость