Особливості вивчення курсу «Історія розвитку світового туризму»

Класичний приватний університет

UK: В статті досліджені особливості вивчення навчальної дисципліни «Історія розвитку світового туризму». Розглянуті основні теми курсу, проаналізовані завдання для практичної, самостійної роботи студентів, висвітлена джерельна база курсу та проблеми її використання. EN: The peculiarities of the study of discipline «The history of the development of world tourism» are discovered. The main topics of the course are examined, the tasks for the practical and independent work are analysed, literary base of the course and the problems of its use are determined. RU: В статье исследованы особенности изучения учебной дисциплины «История развития мирового туризма». Рассмотрены основные темы курса, проанализированы задания для практической, самостоятельной работы студентов, изучена литературная база курса и проблемы ее использования.

Гурова Д. Д. Особливості вивчення курсу «Історія розвитку світового туризму» / Д. Д. Гурова // Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах. - 2010. - № 9 (62). – С. 292 – 297.

features of study, history of development of world tourism, practical work, independent work, resources base, problems of use, особливості вивчення, історія розвитку світового туризму, практична робота, самостійна робота, джерельна база, проблема використання, особенности изучения, история развития мирового туризма, практическая работа, самостоятельная работа, база источников, проблемы использования