UK: Наведені поняття про електротехніку, мікросхемотехніку та силові електронні апарати, а також вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» EN: The concepts of electrical engineering, microcircuitry and power electronic devices, as well as instructions for performing control work on the discipline "Electronics and Microcircuitry" have been proposed RU: Приведены понятия об электротехнике, микросхемотехнику и силовые электронные аппараты, а также указания к выполнению контрольных работ по дисциплине «Электроника и микросхемотехника»

Методичні вказівки до вивчення курсу "Електроніка та мікросхемотехніка" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" заочної форми навчання / уклад.: В. М. Снігірьов, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016 – 18 с.

напівпровідникові пристрої, біполярний транзистор, сольові напівпровідникові прилади, опто-електронні пристрої, мікроелектроніка, підсилювачі, semiconductor devices, bipolar transistor, salt semiconductor devices, opto-electronic devices, microelectronics, amplifiers, полупроводниковые устройства, биполярный транзистор, солевые полупроводниковые приборы, опто-электронные устройства, микроэлектроника, усилители