UK: Наведений конспект лекцій з отримання понять про алгоритмізацію та програмування мовою С/С++ для студентів всіх форм навчання з дисципліни " Основи алгоритмізації та програмування ". EN: The synopsis of lectures on obtaining the concepts of algorithmization and programming in C / C ++ for students of all forms of education in the discipline "Fundamentals of algorithmization and programming" is given. RU: Приведен конспект лекций для получения понятия об алгоритмизации и программировании на языке C / C ++ для студентов всех форм обучения по дисциплине «Основы алгоритмизации и программирования»

Конспект лекцій з дисципліни «Основи алгоритмізації та програмування» для студентів спеціальності 173 – «Авіоніка» всіх форм навчання. / Укл. С.І.Арсеньєва. – Запоріжжя: НУ ”Запорізька політехніка“, 2020. – 110 с.

структура алгортму, програма, об’єкт, ідентифікатор, приорітет, algorithm structure, program, object, identifier, priority, структура алгоритма, программа, обьект, идентификатор, приоритет