Робоча програма дисципліни «Іноземна мова» для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування»

UK: Очікується, що в результаті успішного навчання за програмою курсу, студент буде здатним спілкуватися іноземною мовою у знайомому академічному та загально-професійному середовищі EN: It is expected that as a result of successful study of the course program, the student will be able to communicate in a foreign language in a familiar academic and general professional environment RU: Ожидается, что в результате успешного обучения по программе курса студент будет способен общаться на иностранном языке в знакомой академической и общепрофессиональной среде.

Робоча програма з навчальної дисципліни «Іноземна мова» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма (спеціалізація) «Регіональне управління». / Розр.: О.В. Адаменко, С.В. Войтенко, – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 22 с.

спілкування, бізнес, менеджмент, ділові зустрічі (збори), socializing, business, management, meetings, общение, бизнес, менеджмент, деловые встречи (собрания)