Львівський національний університет ім. Івана Франка

UK: У статті автором обґрунтовано ідею навчання української наукової мови в контексті прогресивної концепції діяльнісного підходу та в умовах Болонського процесу. EN: The idea of teaching of Ukrainian scientific language in context concerning progressive conception of activity approach and in tрe conditions of Boloskiy process is touched upon and analyzed in this article RU: В статье автором аргументирована идея обучения украинскому научному языку в контексте прогрессивной концепции деятельностного подхода и в условиях Болонского процесса.

Онуфрієнко Г.С. Українська наукова мова в структурі сучасної університетської освіти як об’єкт лінгводидактики /Г.С. Онуфрієнко// Вісник Львівського університету. Збірник наукових праць. Серія філологічна.– Львів: ЛНУ ім. І.Франка, 2010. – Випуск 50. – С.117-122.

algorithm instruction, innovation methods of teaching language for special purposes, linguistic didactic, scientific text, Bologna Process, алгоритмічний припис, інноваційні методи навчання мови за фаховим спрямуванням, лінгводидактика, науковий текст, Болонський процес, алгоритмическое придписание, инновационные методы обучения языку специальности, лингводидактика, научный текст, Болонский процесс