UK: У статті наводяться основні результати психосемантичного аналізу емоційних та смислових характеристик ставлення до викладачів у майбутніх психологів та соціальних працівників. EN: The article is presented the basic results of the psychosemantic analysis of emotional and semantic characteristics of the attitude to lecturers of future psychologists and social workers. RU: В статье рассматриваются основные результаты психосемантического анализа эмоциональных и смысловых характеристик отношения к преподавателям у будущих психологов и социальных работников.

Бородулькіна Т.О. Психосемантичний аналіз ставлення до викладачів у майбутніх психологів та соціальних працівників / Т.О. Бородулькіна // Психолінгвістика: зб.наук.праць ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». – Переяслав-Хмельницький: ПП «СКД», 2012. – Вип.9. – С. 25-31.

викладачі, ставлення до викладачів, психосемантичний аналіз, семантичний простір, студенти-психологи, майбутні соціальні працівники, lecturers, the attitude to lecturers, psychosemantic analysis, a semantic space, students-psychologists, a future social workers, преподаватели, отношение к преподавателям, психосемантический анализ, семантическое пространство, студенты-психологи, будущие социальные работники