UK: Пропонуються 10 варіантів завдань контрольної роботи №3, які охоплюють питання особливостей термінів, уведення їх у словосполучення та речення; добору термінів, запозичених з різних мов; визначення способу творення термінів; робота над науковим текстом (редагування, анотування, складання різних видів плану, переклад фахового тексту українською мовою). Подано рекомендовану основну та додаткову літературу, словники. EN: 10 variants of test paper 3 are proposed. They concern term peculiarities, word combinations and sentences with terms, the choice of borrowed terms, the ways of their formation; scientific text handling (editing, annotation, plan making, translation from Russian into Ukrainian). The list of recommended literature is given. RU: Предлагаются 10 вариантов заданий контрольной работы №3, касающиеся особенностей терминов, составления с ними словосочетаний и предложений, подбора терминов, заимствованных из разных языков; определение способов их образования; работа над научным текстом (редактирование, аннотирование, составление разных видов плана, перевод з русского языка на украинский). Предложен список рекомендованной литературы (основной, дополнительной, словарей).

Методичні вказівки та завдання контрольної роботи №3 з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів факультету економіки та управління заочної форми навчання (роздатковий матеріал) / уклад.: К. С. Бондарчук. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2012.– 22 с.

науковий стиль, науковий текст, жанри наукового тексту, термін, термінологія, scientific prose style, scientific text, genres of scientific text, term, terminology, научный стиль, научный текст, жанры научного текста, термин, терминология