Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Дослідження та випробування електричних та електронних апаратів»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Дослідження електричних та електронних апаратів». EN: Methodical instructions for execution of laboratory works on discipline “Investigations and Testing of Electric and Electronic Apparatus" are represented RU: Приведены методические указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине «Исследования и испытания электрических и электронных аппаратов»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни: “Дослідження та випробування електричних та електронних апаратів” для студентів усіх форм навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма «Електричні та електронні апарати»)/ Склав О.В. Близняков. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 35 с.

Дільник напруги, Генератор імпульсної напруги, Генератор імпульсного струму, Випробувальний контур, Voltage divider, Impulse voltage generator, Short-circuit generator, Test circuit, Делитель напряжения, Генератор импульсного напряжения, Генератор импульсного тока, Испытательный контур