UK: У статті представлено метафоричний тренінг як інноваційну психотехнологію навчання студентів; описано технологію і особливості його застосування в професійній підготовці студентів-психологів. EN: Metaphorical training as innovative psychotechnology of training of the students is presented; the technology and features of its use in professional preparation of the future psychologists is described. RU: В статье представлен метафорический тренинг как инновационная психотехнология обучения студентов; описана технология и особенности его применения в профессиональной подготовке студентов-психологов.

Бородулькіна Т.О. Метафоричний тренінг як інноваційна психотехнологія навчання студентів-психологів / Т.О.Бородулькіна // Гуманітарний вісник ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – Додаток 1 до Вип.27, Том VI (39): Тематичний випуск «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». – К.: Гнозис, 2012. – С. 81-90.

інноваційні методи навчання, метафора, викладання, методика викладання, викладання психології, студенти-психологи, іnnovative teaching methods, metaphor, teaching technique, teaching of psychology, students-psychologists, инновационные методы обучения, преподавание, методика преподавания, преподавание психологии, студенты-психологи