Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни "Поновлювальні та альтернативні джерела енергії"

UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теоретичних засад використання відновлюваних та альтернативних джерел енергії. Для вивчення методів розрахунку установок, що використовують відновлювані та альтернативні джерела енергії. EN: These are methodical instructions for studying of theoretical principles of the use of renewable and alternative energy sources. For studying methods for calculating power plants which use alternative and renewable sources of energy RU: Данные методические указания предназначены для теоретических основ использования возобновляемых и альтернативных источников энергии. Для изучения методов расчета установок, которые используют альтернативные и возобновляемые источники энергии.

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни "Поновлювані та альтернативні джерела енергії" для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» всіх форм навчання / Д. С. Яримбаш – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 38 с.

поновлювані джерела енергії, альтернативні джерела енергії, renewable energy sources, alternative energy sources, возобновляемые источники энергии, альтернативные источники энергии