UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання робіт з дисципліни «Іноземна мова (англійська)». EN: Methodical recommendations and instructions for work on discipline «Foreign language (English) ». RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению работ по дисциплине «Иностранный язык (английский)».

Методичні матеріали з англійської мови для студентів 1 курсу заочного відділення факультету МТУ за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами» / Укл.: Брутман А.Б., Горлачова В.В. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 18 с.

іноземна мова, іменник, прикметник, форма порівняльного ступеню прикметника, форма відмінного ступеню прикметника, суфікси імен прикметника, обчислювані іменники, необчислювані іменники, foreign language, noun, adjective, comparative form of the adjectives, the superlative form of the adjectives, suffixes of adjectives, countable nouns, countable nouns, иностранный язык, существительное, прилагательное, форма сравнительной степени прилагательных, форма превосходной степени прилагательных, суффиксы имен прилагательных, исчисляемые существительные, неисчисляемые существительные