UK: Розроблений стенд дозволяє отримати енергетичні характеристики досліджуваного електроприводу, які планується використати при розробці системи автоматичного керування електроприводом електричного транспортного засобу з урахуванням мінімізації витрат електроенергії. EN: The developed stand allows to receive energy characteristics of the investigated electric drive which are planned to be used at development of system of automatic control of the electric drive of the electric vehicle taking into account minimization of expenses of the electric power. RU: Разработанный стенд позволяет получить энергетические характеристики исследуемого электропривода, которые планируется использовать при разработке системы автоматического управления электроприводом электрического транспортного средства с учетом минимизации затрат электроэнергии.

Брилистий,В.В. Стенд для дослідження енергетичних характеристик електроприводів електричних транспортних засобів / В.В. Брилистий, В.В. Осадчий, О.С. Назарова // Тиждень науки-21 Електротехнічний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Запоріжжя, 19–23 квітня 2021 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – С. 120-121.

electric vehicle, electric drive, position of the center of mass, laboratory stand, електричний транспортний засіб, електропривод, положення центру мас, лабораторний стенд, электрическое транспортное средство, электропривод, положение центра масс, лабораторный стенд