UK: Наведені методичні рекомендації до практичних робіт студентів з вивчення дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». Для студентів спеціальностей: 133 Галузеве машинобудування, 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, 131 Прикладна механіка» EN: The methodical recommendations for practical work of students on studying the discipline "Interchangeability, standardization and technical measurements" are given. For students of specialties: 133 Branch of mechanical engineering, 134 Aeronautical and space rocket engineering, 131 Applied mechanics » RU: Приведены методические рекомендации к практическим работам студентов по изучению дисциплины «Взаимозаменяемость, стандартизация и технические измерения». Для студентов специальностей: 133 Отраслевое машиностроение, 134 Авиационная и ракетно-космическая техника, 131 Прикладная механика »

Методичні рекомендації до практичних робіт студентів з вивчення дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». Для студентів спеціальностей: 133 Галузеве машинобудування, 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, 131 Прикладна механіка» усіх форм навчання / уклад. В. С. Штанкевич. – Запоріжжя : НУ«Запорізька політехніка», 2019. – 42 с.

точність, посадка, вал, отвір, виконавчий розмір, граничні розміри, граничні відхилення, квалітет, характер з'єднання, шорсткість, accurac, landing, shaft, hole, executive size, size limits, maximum deviations, qualitet, the nature of the connection, roughness, точность, посадка, вал, отверстие, исполнительный размер, предельные размеры, предельные отклонения, квалитет, характер соединения, шероховатость