Сучасний стан та перспективи розвитку туризму в Японії

Запорізький національний університет

UK: В статті проаналізовані сучасний стан та перспективи розвитку туризму в Японії, розкриті особливості внутрішнього та міжнародного туризму країни, показані заходи, які здійснює уряд Японії для збільшення кількості в’їзних туристів та підвищення привабливості країни після аварії на атомній станції. EN: In the article the modern state and prospects of development of tourism in Japan are analyzed, the features of internal and international tourism of country are exposed, measures that is accomplished by the government of Japan for the increase of amount of entrance tourists and increase of attractiveness of country after an accident at the nuclear power station are shown. RU: В статье проанализированы современное состояние и перспективы развития туризма в Японии, раскрыты особенности внутреннего и международного туризма страны, показаны мероприятия, которые совершает правительство Японии для увеличения количества въездных туристов и повышения привлекательности страны после аварии на атомной станции.

Гурова Д. Д. Сучасний стан та перспективи розвитку туризму в Японії / Д. Д. Гурова // Вісник Запорізького національного університету. - Серія: Фізичне виховання та спорт. - 2012. - № 1 (7). – С. 20 – 27.

Japan, tourism, modern state, prospects of development, internal tourism, tourist stream, international tourism, Японія, туризм, сучасний стан, перспективи розвитку, внутрішній туризм, турпотік, міжнародний туризм, Япония, современное состояние, перспективы развития, внутренний туризм, международный туризм, турпоток