UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Обчислювальна техніка та програмування" EN: Methodological recommendations and instructions for the implementation of laboratory work in the discipline "Computer Engineering and Programming" have been proposed RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Вычислительная техника и программирование"

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Обчислювальна техніка та програмування" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" усіх форм навчання. Частина 1 / уклад. Скрупська Л.С., Сахно О.А. – Запоріжжя: Національний університет "Запорізька політехніка", 2020. – 26 с.

структури цифрового комп'ютера, шина, елементи пам’яті, команди CISC та RISC процесорів, режимами адресації процесора, SCAN-код, кодування ANSI та UNICODE, digital computer structures, the bus, memory elements, CISC and RISC processor commands, processor addressing modes, SCAN code, ANSI and UNICODE encodings, структуры цифрового компьютера, шина, элементы памяти, режимы адресации процессора, SCAN-код, кодирования ANSI и UNICODE