Система суб’єктів адміністративної юрисдикції та підходи до її реформування

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

UK: Система суб’єктів адміністративної юрисдикції частково залежить і від суб’єктивних факторів, коли реалізуються відповідні теоретичні концепції та погляди щодо доцільності об’єднання тих чи інших питань у віданні певного суб’єкта. EN: The system of subjects of administrative jurisdiction partly depends on subjective factors, when implemented the relevant theoretical concepts and views on the feasibility of combining certain issues in the management of a particular subject. RU: Система субъектов административной юрисдикции частично зависит и от субъективных факторов, когда реализуются соответствующие теоретические концепции и взгляды относительно целесообразности объединения тех или иных вопросов в ведении определенного субъекта.

Буканов Г. М. Система суб’єктів адміністративної юрисдикції та підходи до її реформування / Г. М. Буканов // Актуальні проблеми державотворення, правотворення та правозастосування: матер. наук. семінару – ДДУВС, 2018. – С. 61-62.

sub'equi administrative jurisdiction, administrative model, organ of administrative jurisdiction, суб’єкти адміністративної юрисдикції, адміністративно-командна модель, органи адміністративної юрисдикції, субъекты административной юрисдикции, административно-командная модель, органы административной юрисдикции