Дослідження характеристик електромагнітів: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни " Основи теорії електричних апаратів" для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Основи теорії електричних апаратів" EN: The methodical recommendations and instructions to the execution of laboratory works on the discipline "Electronics and microcircuitry" have been proposed RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Основы теории электрических аппаратов"

Дослідження характеристик електромагнітів: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії електричних апаратів" для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання / уклад.: О. В. Близняков, Л. С. Скрупська. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 34 с.

електромагніт, магнітопровод, коефіцієнт випучування, магніторушійна сила, схема заміщення, магнітний опір, магнітна провідність, electromagnet, magnetic core, buckling coefficient, magnetomotive force, substitution circuit, reluctance, magnetic conductivity, электромагнит, магнитопровод, коэффициент выпучивания, магнитодвижущая сила, схема замещения, магнитное сопротивление, магнитная проводимость