UK: Наведені навчально-методичні рекомендації з англійської мови з теми Олімпійські ігри для самостійної роботи студентів всіх форм навчання за спеціальністю "Управління фізичною культурою та спортом". EN: Practice-methodical recommendations on the English language on Olympic games topic for independent work of students of all types of education by specialty "Management of Physical Education and Sports" are represented. RU: Приведены учебно-методические рекомендации по английскому языку по теме Олимпийские игры для самостоятельной работы студентов всех форм обучения по специальности "Управление физической культурой и спортом".

Навчально-методичні рекомендації з англійської мови "Olympic Games: Texts with Assignments" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальності "Управління фізичною культурою та спортом"/ Укл.: Шейко О.С. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2011. – 34 с.

олімпійські ігри, олімпійський рух, міжнародний олімпійський комітет, олімпійські символи, зимова олімпіада, літня олімпіада, молодіжні олімпійські ігри, параолімпіада, Olympic games, Olympic movement, International Olympic Committee, Olympic symbols, Winter Olympics, Summer Olympics, Youth Olympic Games, Paralympic Games, Олимпийские игры, олимпийское движение, международный олимпийский комитет, олимпийские символы, зимняя олимпиада, летняя олимпиада, молодежные олимпийские игры, параолимпиада