Методичні вказівки до розрахункових робіт з вищої математики. Розділи «Кратні інтеграли», «Криволінійні та поверхневі інтеграли» для студентів технічних спеціальностей денної форми навчання.

UK: Наведено стисло теоретичний матеріал, аудиторні і індивідуальні завдання за темами: «Кратні інтеграли», «Криволінійні інтеграли», «Поверхневі інтеграли». EN: Briefly, theoretical material, classroom and individual tasks are given on the topics: "Multiple Integrals", "Curvilinear Integrals", "Surface Integrals". RU: Приведены кратко теоретический материал, аудиторные и индивидуальные задания по темам: «Кратные интегралы», «Криволинейные интегралы», «Поверхностные интегралы».

Методичні вказівки до розрахункових робіт з вищої математики. Розділи «Кратні інтеграли», «Криволінійні та поверхневі інтеграли» для студентів технічних спеціальностей денної форми навчання / уклад.: І. М. Килимник, Л. М. Онуфрієнко, Т. Г. Полякова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 74 с.

вища математика, higher mathematics, высшая математика