8.018010013 "Управління проектами"

Recent Submissions

Now showing 1 - 1 of 1
  • Item
    Експертні висновки за результатами проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за спеціальністю 8.018010013 "Управління проектами" у Запорізькому національному технічному університеті
    (Запорізький національний технічний університет, 2016-12-07) Експертна комісія з акредитаційної експертизи підготовки магістрів на кафедрі "Будівельного виробництва та управління проектами"; Экспертная комиссия по аккредитационной экспертизе подготовки магистров на кафедре "Строительного производства и управлениями проектов"; Expert Commission on Accreditation for Masters at the Department of "Civil Engineering and Project Management"
    UK: ЗАГАЛЬНИЙ ВИСНОВОК: На підставі вказаного вище експертна комісія МОН зробила висновок про можливість акредитації спеціальності 8.018010013 «Управління проектами" з ліцензованим обсягом 25 осіб. EN: The general conclusion: On the basis of the above Ministry of Education and Science expert committee it was accredited the speciality 8.018010013 "Project Management" with the licensed amount of 25 people. RU: ОБЩИЙ ВЫВОД: На основании указанного выше экспертная комиссия МОН сделала вывод о возможности аккредитации специальности 8.018010013"Управление проектами"с лицензированным объемом 25 человек.