Ужгородський національний університет

UK: Стаття присвячена основним питанням щодо вдосконалення механізму прийняття та реалізації рішень місцевих рад, що обумовлюється тими повноваженнями, які, згідно з чинним законодавством, має здійснювати кожна рада. EN: The article is devoted basic questions in relation to perfection of mechanism of acceptance and realization of decisions of local advices, that is stipulated those plenary powers which, in obedience to a current legislation, every advice must carry out. RU: Статья посвящена основным вопросам усовершенствования механизма принятия и реализации решений местных советов, которые определяются полномочиями, в связи с действующим законодательством, должен осуществлять каждый орган местного совета.

Баєва Л. В. Механізм реалізації рішень місцевих рад як джерел адміністративного права України / Л. В. Баєва // Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. Випуск 29. Том 2. – Ужгород – 2014. – С. 9-12.

local governing bodies, local self-government acts, local council’s acts, legislative process, органи місцевого самоврядування, акти місцевого самоврядування, рішення місцевих рад, нормотворчий процес, органы местного самоуправления, акты местного самоуправления, решения местных советов, нормотворческий процесс