UK: У тезах наведено огляд порушень психомоторного розвитку дітей з із розладами аутистичного спектра. Також показано вплив розуміння загальних відхилень розвитку на підхід до будування програми психолого-педагогічної корекції для цієї категорії осіб. EN: The theses provide an overview of disorders of psychomotor development in children with autism spectrum disorders. It also shows the influence of the understanding of general developmental deviations on the approach to building a program of psychological and pedagogical correction for this category of persons.

Баришников А. О. Загальні відхилення психомоторного розвитку дітей 4-6 років з розладами аутистичного спектру. Фізична культура і спорт: традиції, досвід, інновації : Матеріали II Всеукр. науково-практ. конф., м. Запоріжжя, 14 березня 2024 р. – Запоріжжя, 2024. – С. 165–169.

psycho-pedagogical intervention, impairments of autistic spectrum disorder, psychomotor development, психолого-педагогічна корекція, розлади аутистичного спектра, психомоторний розвиток