UK: Рекомендації побудовани на принципах пріоритетного та варіативного використання спеціальних фізичних вправ, що створює можливість викладачу творчо планувати процес занять з урахуванням особливостей контингенту та умов занять. EN: The recommendations are based on the principles of priority and variable use of special physical exercises, which create an opportunity for the teacher to creatively plan the process of classes, taking into account the characteristics of the contingent and the conditions of classes. RU: Рекомендации построены на принципах приоритетного та вариативного использования специальных физических упражнений, которые создают возможность преподавателю творчески планируют процесс занятий с учетом особенностей контингента и условий занятий.

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни “Фізичне виховання” для студентів всіх спеціальностей до занять рукопашним боєм, звільнення від обхватів та захватів / Укл.: Гавриленко В.В.,Кириченко О.В. – Запоріжжя: НУ Запорізька політехніка, 2021. – 42 с.

фізична підготовка, самоконтроль, розминка, preparation right, self-control, warm-up, физичская подготовка, самоконтроль, разминка