Методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни «Електронні та мікропроцесорні пристрої та системи» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання.

UK: У вказівках наведено зміст самостійних робіт, тест по мікроконтроллерам, питання до екзамену, завдання, рекомендована література. EN: The instructions provide the content of independent work, a test on microcontrollers, a question to the exam, a task, a recommended literature. RU: В указаниях приведено содержание самостоятельных работ, тест по микроконтроллеров, вопросы к экзамену, задачи, рекомендуемая литература.

Методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни «Електронні та мікропроцесорні пристрої та системи» для студентів всіх форм навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціалізація (освітня програма) – Електричні та електронні апарати, Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019 . – 16 с.

microprocessor, electronic devices, program language, мікропроцесор, електронні апарати, мови програмування, микропроцессор, электронные аппараты, языки программирования