UK: Розглянуто багаторічний досвід навчання студентів на чужих помилках та самостійного отримання знань шляхом вивчення теорії вирішення дослідницьких задач, функціонально-вартісного метода та проведення ділових ігор. EN: The long-term experience of teaching students on the mistakes of others and the independent acquisition of knowledge by studying the theory of solving inventive problems, functional cost analysis and conducting business games are considered. RU: Рассматривается многолетний опыт обучения студентов на чужих ошибках и самостоятельного получения знаний путем изучения теории решения изобретательских задач, функционально-стоимостного анализа и проведения деловых игр.

Поспеева И. Е. Эвристическая роль ошибки. Ошибка как инструмент познания профессионального роста специалиста / И. Е. Поспеева, Г. Р. Перегрин, О. А. Сорина // Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій. Тези доповідей IV міжнародної науково-практичної конференції (24–26 квітня 2008 р., м. Запоріжжя). – Запоріжжя : ЗНТУ, 2008 - 227 с.

освітні методики, інженерна діяльність, теорія вирішення винахідницьких задач, інженерна помилка, educational methods, engineering activities, theory of inventive problem solving, engineering error, образовательные методики, инженерная деятельность, теория решения изобретательских задач, инженерная ошибка