Структурні особливості утворення англійських термінів ландшафтного дизайну

Національний університет «Острозька академія»

UK: В статті розглянуті основні способи творення англійських термінів ландшафтного дизайну за рахунок внутрішніх ресурсів мови: дериваційні афікси, словоскладання, укладання абревіатур та утворення словосполучень. Проаналізовані багатокомпонентні терміни ландшафтного дизайну, які створюються на базі греко-латинських терміноелементів. EN: In this article it is considered the basic methods of making the English landscape design terms by internal resources of language: derivational affixes, compounding, making abbreviations and the formation of phrases. It is analyzed multi-component terms of landscape design to be formed on the basis of the Greek and Latin term elements. RU: В статье рассмотрены основные способы образования английских терминов ландшафтного дизайна за счет внутренних ресурсов языка: деривационные аффиксы, словосложение, составление аббревиатур и образования. Проанализированы многокомпонентные термины, которые сформировались на базе греко-латинских терминоэлементов.

Кузнєцова І. В. Структурні особливості утворення англійських термінів ландшафтного дизайну. – Наукові записки національного університету «Острозька академія» : зб. наук. пр. - Серія «Філологічна». – Острог : НАУ. - Випуск 59, 2015. - С. 107-109.

term, terminology, borrowings, single-component terms, multi-component terms, derivational affixes, compounding, abbreviation, compound terms, термін, термінологія, терміносистема, прості терміни, складні терміни, дериваційні афікси, словоскладання, абревіатура, багатокомпонентні терміни., термин, терминология, терминосистема, простые термины, сложные термины, деривационные аффиксы, словосложение, аббревиатура, многокомпонентные термины