UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теоретичних засад функціонування, призначення, принципів дії та конструкції спеціальних електричних машин. EN: These are methodical instructions for studying of the theoretical foundations of the operation, purpose, principle of operation and design of special electrical machines RU: Данные методические указания предназначены для изучения теоретических основ функционирования, назначения, принципа действия и конструкции специальных электрических машин.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Спеціальний курс електричних машин» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (спеціалізація «Електричні машини і апарати») усіх форм навчання / уклад. : Т. П. Солодовнікова, О. О. Шлянін, Г. В. Дьомічева – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 70 с.

спеціальний курс, електричні машини, special course, electric machines, специальный курс, электрические машины