Лабораторні роботи з дисципліни "Основи теорії кіл, сигналів та процесів"

UK: Наведені методичні вказівки до лабораторних робіт "Основи теорії кіл, сигналів та процесів". EN: Methodical instructions for laboratory works on "Electrodynamics and Radio Wave Propagation". RU: Приведены методические указания к лабораторным работам “Основы теории цепей, сигналов и процессов” .

Спектральний аналіз сигналів і кіл. Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії кіл, сигналів та процесів" : для студентів спеціальностей 7.160103 "Системи захисту від несанкціонованого доступу", 7.160105 "Захист інформації у комп’ютерних системах та мережах" усіх форм навчання/ уклад. Л. М. Карпуков.- Запоріжжя : ЗНТУ, 2007. - 62 с.

теорія кіл, теорія сигналів, теорія процесів, signal theory, theory processes, theory circles, теория цепей, теория сигналов, теория процессов