UK: Наведені опис, мета, програма, структура, теми лабораторних занять, самостійна робота, індивідуальні завдання, методи і очікувані результати навчання, засоби, критерії та шкала оцінювання, методичне забезпечення, рекомендована література та інформаційні ресурси для робочої програми навчальної дисципліни «Цивільний захист та охорона праці у галузі» EN: The description, purpose, program, structure, topics of laboratory classes, independent work, individual tasks, methods and expected learning outcomes, means, criteria and assessment scale, methodological support, recommended literature and information resources are given for working program of the academic discipline «Civil protection and labor protection in the branch» RU: Приведены описание, цель, программа, структура, темы лабораторных занятий, самостоятельная работа, индивидуальные задания, методы и ожидаемые результаты обучения, средства, критерии и шкала оценки, методическое обеспечение, рекомендуемая литература и информационные ресурсы для рабочей программы учебной дисциплины «Гражданская защита и охрана труда в отрасли»

Робоча програма навчальної дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі» для підготовки студентів освітнього ступеню – «Магістр», спеціальності: 022 – «Дизайн», освітня програма (спеціалізація): «Дизайн» / уклад.: Ю. В. Якімцов, С. М. Журавель – Запоріжжя: Каф. ОП і НС. НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 20 с.

цивільний захист, охорона праці в галузі, дизайн, мета, civil protection, labor protection in the branch, design, goal, гражданская защита, охрана труда в отрасли, дизайн, цель