Тиждень науки – 2023. Юридичний факультет. Тези доповідей щорічної науково-практичної конференції, м. Запоріжжя 24-28 квітня 2023 року

Authors

UK: Зібрані тези доповідей, заслуханих на щорічній конференції серед серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Збірка відображає широкий спектр тематики наукових досліджень, які проводяться на Юридичному факультеті Національного університету «Запорізька політехніка». Збірка розрахована на широкий загал дослідників та науковців. EN: Collected summaries of reports heard at the annual conference among students, teachers, scientists, young scientists and graduate students. The collection reflects a wide range of topics of scientific research conducted at the Faculty of Law of the NU Zaporizhia Polytechnic. The collection is intended for a wide range of researchers and scientists.

Тиждень науки – 2023. Юридичний факультет. Тези доповідей щорічної науково-практичної конференції, Запоріжжя 24-28 квітня 2023 р. / [Електронний ресурс]/ Редкол.: Вадим ШАЛОМЄЄВ (відпов. ред.). Електрон. дані. –Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 190 с. – 1електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит.екрана.

sovereign legal development, theory and history of power and law, constitutional law, administrative law, державно-правовий розвиток, теорія та історія держави і права, конституційне право, адміністративне право