Закон керування моторвагонним рухомим складом при русі уклонами

Державний економічно-технологічний університет транспорту

UK: Показаний спосіб вирішення задачі управління рухом моторвагонного поїзда на основі оптимальної маршрутної карти. Запропонований спосіб дозволяє раціонально використовувати кінетичну енергію руху поїзда для подолання підйомів. EN: Shows the method of solving the problem of traffic management EMU-trains based on the optimal route maps. The proposed method allows the efficient use of the kinetic energy of motion of the train to overcome rises. RU: Показан способ решения задачи управления движением моторвагонного поезда на основе оптимальной маршрутной карты. Предложенный способ позволяет рационально использовать кинетическую энергию движения поезда для преодоления подъемов.

Кулагін Д. О. Закон керування моторвагонним рухомим складом при русі уклонами / Д. О. Кулагін // Збірник наукових праць Державного економіко-технологічного університету транспорту Міністерства освіти і науки України: Серія «Транспортні системи і технології». – Вип. 24. – К. : ДЕТУТ, 2014. – С. 11–20.

EMU-train, the electric transport, the law of motion, a map of the movement, моторвагонний поїзд, електротранспорт, закон руху, карта руху, моторвагонный поезд, электротранспорт, закон движения, карта движения